אודות

מי אנחנו

חברת בוטיק ליזמות השקעות נדל"ן בחו"ל. אנו מקפידים על התנהלות הוגנת, שקופה ואחראית מול קהל הלקוחות. מטרתנו לאתר עבור ציבור המשקיעים הישראלי את הזדמנויות הנדל“ן של יוון, תוך כדי הקפדה על מקצועיות לאורך כל הדרך, ובמידת הצורך גם ניהול השיפוץ והשכירות לנכס. 

הפילוסופיה שלנו

אנו מאמינים שאין השקעה אחת שמתאימה לכולם. עבור כל משקיע קיימת אפשרות להשקעת נדל“ן המתאימה למידותיו. לפני הכל אנו דבקים בתהליך איתור הזדמנויות, שמנתח את הפוטנציאל (והסיכונים) של כל הזדמנות השקעה. הפוטנציאל והסיכונים שבכל נכס מושפעים מפקטורים רבים למשל הסביבה, מאפייני הנכס, מגמות וטרנדים בשוק ובאזור היעד, אפשרויות מימון, תכנון מס, תכניות פיתוח עתידיות ואפילו תחזיות גאופוליטיות. אנו בודקים ומנתחים כל נכס מנקודת מבט רחבה ומעמיקה, על מנת לאתר עבור הלקוח השקעה מתאימה ומניבה, שתעמוד במבחן הזמן. הזדמנות בהגדרתה היא מצב תלוי זמן ונסיבות, וזיהוי הזדמנויות נועד להביא תועלת. אנו מאמינים באיתור הזדמנויות בזכות ההיכרות מעמיקה שלנו עם יוון, עד לרמת השכונה והרחוב שבו נמצא הנכס. אנו עושים הכל על מנת לאתר את אותם הנכסים שעתידים להפוך לדבר הטוב הבא.

השקעות נדלן יוון
השקעות בוטיק ביוון

החזון שלנו

השקעות בחו“ל מפתות מאוד את המשקיע הישראלי, אך לא כל משקיע מצויד בידע. החזון שלנו הוא להנגיש את שוק הנדל“ן היווני עבור המשקיעים הישראלים, שלא מכירים כמונו את הנדל"ן ביוון אך מאמינים כמונו שהפוטנציאל משמעותי מאוד. מומחי הנדל“ן, כלומר אלו שיודעים לקרוא נכון את השוק, לבצע הערכת סיכונים ותכנון מס מתאים, יכולים גם לקטוף את הפרות עבור הלקוחות. כלומר, גם אם אינכם מומחים בנדל"ן ויש לכם כסף פנוי, אתם עדיין יכולים לגרום לכסף לעבוד בשבילכם. החזון שלנו הוא לבצע עבור הלקוח את התהליך המלא. אנו שואפים לפשט את התהליך על כל שלביו, החל משלב איתור הנכס, ניהול משא ומתן, השלמת הקניה והעברת הבעלות, שיפוץ הנכס והשכרתו בפועל.

מייסדים

מי אנחנו

אריק אברג'יל

רואה חשבון במקצועו, שותף ומייסד באחד ממשרדי רואי החשבון הנחשבים במרכז (Gita & Abergil), ומתמחה בנושא מיסוי בינלאומי. מאז 2013 עוסק ביזמות נדל“ן, קנייה והשבחה של נכסים. לפני מספר שנים גילה את שוק הנדל“ן היווני, כאשר נכנס לעסקת שותפות לרכישת דירות והוביל מהלך של שיפוץ והשבחת הנכס, תוך הגדלת התשואה למשקיעים. "מאז שהבנתי את הפוטנציאל בשוק הנדל“ן היווני החלטתי להקדיש את מיטב זמני לתחום זה".

שירן צרפתי

שירן צרפתי

שירן צרפתי מגיע מתחום השיווק והיזמות הדיגיטלית. הוא הקים מספר אתרי אינטרנט מצליחים בתחום התיירות והספורט. מאז 2013 מתעסק ביזמות נדל“ן ונישות שונות הכוללות דירות יחיד, מתחמי מגורים, מלונאות ומולטי פאמילי. לשירן ניסיון רב בניתוח כדאיות ואיתור נכסים במחיר הנמוך ממחיר השוק.